Kraujo tipai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Kraujo tipai

Rašyti by Svečias on Sk. 08 06, 2017 9:03 pm

Pure blood (Grynakraujis)
There is not a witch or wizard in existence whose blood has not mingled with that of MugglesVaiko abu tėvai yra burtininkai. Šeimos medyje nėra nei vieno žiobarų kraujo arba tokių pasitaiko, bet pati šeima juos ištrina iš šeimos medžio.
Mudblood (purvakraujis)
It’s a disgusting thing to call someone. Dirty blood, see. Common blood.Vaikas gimė žiobarų šeimoje. Abu tėvai yra žiobarai. Šiaip ar taip jų vaikus galima leisti į Hogvartso mokyklą, todėl tokių mokykloje galite sutikti nemažai. Šiaip ar taip atsiranda mokinių "grynakraujų", kurie yra mokyti nekęsti žiobarų, todėl pasitaiko patyčios.
Half-blood (maišytas)
Most wizards these days are half-blood anyway. If we hadn’t married Muggles we’d’ve died outŽMOGAUS IR BURTININKO.vaiko vienas iš tėvų yra burtininkas, o kitas burtininkų pasaulyje žiobaras. Arba senelis ir senelė.


PUSIAU MILŽINAS.pusiau milžino ir pusiau žmogaus kraujo. Pagal žmogų jie yra labai aukšti. Jie gali naudoti magiją jeigu vienas tėvas yra burtininkas. Nėra žinoma ar ją gali naudoti jei vienas tėvas yra žiobarų kraujo. Aišku vaikas gali gauti magiją iš milžino tėvo, bet magijos pasaulyje toks atvejis nepasitaikė, todėl tai nėra žinoma..


DALIS ARBA PUSĖ VEEL'OS.vaikas, kurio tėvas yra žmogus (paprastai burtininkas), o kitas mistinės būtybės Veel'os. Nėra žinoma ar Veela gali susilaukti vaiko su žiobaru, nes žmogus kažin ar kažkada sužinos, kad tokios būtybės egzistuoja. Paprastai vaikas daugiau magijos talento gaus iš tėvo burtininko. Iš motinos vaikas gauna šiek tiek Veel'os galių: nepaprastą grožį ir pakerėti vyrus antgamtiškai. Nėra žinoma ar pusiau Veel'a gali pasiversti į paukštį, nes pati Veela gali. Pusiau Veel'a arba dalis Veel'os gali būti ir vyras ir moteris su tais pačiais gabumais. Paprastai vaikai būna blondinai.


DALIS GOBLINO.burtininko ir goblino vaikas. Nėra žinoma ar yra galimybė, kad vienas iš tėvų bus žiobarų kraujo, bet kadangi keli žiobarai žino apie jų egzistencija tai gali būti galimybė. Jie yra protingi. Kai kurie kerai arba nuodai ir vaistai gali neveikti ant pusiau goblino. Jie yra mažo ūgio.


DALIS VAMPYRO.vaikas turi dalį burtininko ir vampyro galių.
Anonymous
Svečias
Svečias

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume